Wybielanie zębów

Wybielanie zębów polega na rozjaśnieniu koloru oraz usunięciu przebarwień z koron wszystkich lub wybranych zębów.

Ostateczny efekt wybielania jest trudny do przewidzenia, zależy od wielu czynników, a w szczególności od składu mineralnego szkliwa zębów, składu i lepkości śliny, stosowanej przez pacjenta diety, przyjmowanych leków, stosowanych przez pacjenta używek oraz nawyków higienicznych.

Profesjonalny zabieg wybielania powinien być wykonany przez stomatologa (metody gabinetowe) lub
pod jego bezpośrednią kontrolą (wybielanie w warunkach domowych).

Dowiedz się więcej…

Sprawdź szczoteczki elektryczne ORAL-B

Miło nam poinformować, że gabinet Family Dent dołączył do programu testowania elektrycznych szczoteczek do zębów firmy ORAL-B. W trakcie prezentacji nasz personel dokładnie omówi zasady i korzyści płynące z używania szczotki elektrycznej. Będziecie także Państwo mieć możliwość przetestować działanie szczoteczki korzystając z jednorazowych testowych końcówek. Dla pacjentów biorących udział w testach szczoteczek firma ORAL-B zapewnia upusty na zakup szczoteczek elektrycznych. O szczegóły proszę pytać nasz personel w trakcie wizyty w gabinecie.

Dowiedz się więcej…

Higiena jamy ustnej

Higiena jamy ustnej jest częścią higieny całego ciała. Służy ona do uzyskania subiektywnie odczuwanego uczucia świeżości i czystości. Efektywna higiena jamy ustnej wymaga wiedzy i sprawności manualnej.

Dowiedz się więcej…